Techniczny Kierownik Projektów Integracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 10 lat!

    Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

    W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Możliwość poznania specyfiki pracy u wiodącego dostawcy rozwiązań multimedialnych.
    • Długofalową współpracę.
    • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy i ciekawe wyzwania projektowe z zakresu integracji systemów.
    • Elastyczne warunki pracy.

    Najważniejsze zadania:

    • Projektowanie i koordynacja integracji między systemami informatycznymi w ramach założonego harmonogramu i budżetu danej integracji.
    • Tworzenie planu integracji oraz raportuje jego realizację.
    • Prowadzenie i uczestniczenie w spotkaniach związanych z wyznaczonymi projektami, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.
    • Rekomendowanie strategii, procesów i metodologii architektury korporacyjnej.
    • Dzielenie się najlepszymi praktykami oraz doświadczeniami w obszarze technicznego zarządzania projektami.
    • Uczestniczenie w pracach grupy roboczej wspieranego projektu.
    • Współpraca ze wszystkimi istotnymi stronami w celu dokonania przeglądu celów i ograniczeń każdego rozwiązania oraz ustalenia zgodności z ustalonymi wytycznymi architektury korporacyjnej.
    • Identyfikowanie i rekomendowanie obszarów odpowiednich do dalszego rozwoju i uczestniczenie w projektach typu Proof of Concept wymaganych do dokładnego zbadania możliwości architektonicznych i wzmocnienia argumentów za ich przyjęciem.
    • Identyfikowanie ryzyk technicznych w projektach.

    Profil idealnego Kandydata:

    • Ponad 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami IT z obszaru OSS, NMS, BSS, ERP, CRM.
    • Minimum 2 lata doświadczenia w integracji systemów informatycznych.
    • Znajomość protokołów i standardów integracji: SOAP, REST, JMS queue, JDBC, Oracle SQL*Net.
    • Preferowana znajomość modelowania architektury korporacyjnej.
    • Mile widziane doświadczenie w technologii Microservices.
    • Mile widziana znajomość CI/CD framework.
    • Wymagana biegłość w języku angielskim.
    • Mile widziane zrozumienie i certyfikacja w ramach standardów TM Forum: eTOM, TAM, SID i Integration Framework (TNA).
    • Silne i sprawdzone umiejętności zarządzania projektami: zorientowanie na wyniki, umiejętności przywódcze, zespołowe.
    • Szerokie umiejętności analityczne.
    • Szczegółowa wiedza o pełnym cyklu życia produktu, od wymagań biznesowych po projektowanie funkcjonalne, projektowanie techniczne, przekazanie operacyjne, utrzymanie do wycofania produktu końcowego.