Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Techniczny Kierownik Projektu

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma produkcyjna, jeden z liderów na rynku chłodniczym w związku z rozwojem poszukuje
    kandydatek/ kandydatów na  stanowisko:
    Miejsce pracy: Bochnia

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe zarzadzanie projektami
    • Przestrzeganie zasad i procedur w celu nieustannego monitorowania, zarzadzania i kontroli wykonywanych projektów
    • Kierowanie procesem wprowadzania nowych wyrobów do produkcji
    • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i konferencjach z klientem w tematach technicznych i konstrukcyjnych
    • Proponowanie działań doskonalących i usprawniających występujących w procesach
    • Bieżące raportowanie osiąganych wyników i podjętych działań do Zarządu
    • Koordynowanie pracy zespołu projektowego (struktura macierzowa)
    • Tworzenie i kontrolę planów projektowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: energetyka, chłodnictwo lub pokrewne kierunki techniczne
    • Minimum 2 lata pracy jako Kierownik Projektów w firmie produkcyjnej
    • Znajomość praktyczna metodyk zarządzania projektami ( przykładowo: Prince2, PMBOK)
    • Dobra znajomość obsługi komputera pakiet MS Office (MS Project)
    • Samodzielność i decyzyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
    • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, determinacja w realizacji celów
    • Umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o renomowanej marce;
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • Pracę pełną interesujących wyzwań
    • Wpływ na rozwój firmy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV)
    do dnia 28.04.2019r.

    Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Techniczny Kierownik Projektu ogłoszonej 2.04.2019r.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

    bottom