Techniczny Kierownik Projektu

JUPITER BACH POLSKA Sp. z o.o.

  • Kościuszki 48, Trzeszczyn (pow. policki)
    Trzeszczyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kościuszki 48

Trzeszczyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w projektach globalnych i odpowiedzialność za prowadzenie ich części związanej z wdrożeniami do zakładu produkcyjnego w Polsce,

  • Prowadzenie projektów wdrażających nowe produkty zgodnie ze standardami (APQP4W),

  • Prowadzenie projektów usprawniających proces produkcji (wydajność, jakość, koszt, bezpieczeństwo itp.),

  • Regularny przegląd i aktualizacja PFMEA,

  • Wsparcie Działu Produkcji przy rozwiązywaniu problemów z procesem lub produktem,

  • Wsparcie Działu Jakości przy rozwiązywaniu problemów jakościowych,

  • Ciągłe doskonalenie w zakresie egzekwowanych procesów oraz ich narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu metodologii prowadzenia projektów poparta 3-letnim doświadczeniem w podobnym obszarze,

  • Znajomość metodologii APQP (APQP for Wind),

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria produkcji, mechaniczna, chemiczna/procesowa itp.),

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami CAD, MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego mowie i piśmie (umożliwiającym swobodną komunikacje i tworzenie raportów technicznych).

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu technologii tworzenia i obróbki laminatów.

To oferujemy

  • Ciekawe, samodzielne stanowisko,

  • Realny wpływ na kierunki działania firmy,

  • Pracę w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej,

  • Umowę o pracę,

  • Siedem rodzajów herbat i firmową kawę,

  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • siedem rodzajów herbat i firmową kawę

Jeżeli Twoim celem jest praca w kreatywnym i inspirującym środowisku w stale rozwijającej się międzykulturowej i międzynarodowej organizacji dołącz do naszego zespołu!

Jupiter Bach jest światowym producentem kompozytowych gondoli i osłon piast turbin wiatrowych. Nasze zaangażowanie w energetykę wiatrową czyni z nas lidera w naszej branży i umożliwia nam dostarczanie najlepiej dopracowanych i innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie. Nasi specjaliści pracują w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Danii, Polsce oraz na Litwie.

Przewiń do profilu firmy