Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Techniczny Lider Zespołu

  • Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 90 tysięcy osób w 30 krajach. Zakład w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników oraz regeneracją alternatorów, rozruszników i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Obecnie nasz Zakład zatrudnia ponad 1800 Pracowników. W związku z rozwojem nowych projektów (innowacyjne generatory elektryczne do pojazdów hybrydowych) i uruchomieniem nowych linii produkcyjnych (przepustnice powietrza)  - aktualnie oraz w perspektywie najbliższych miesięcy będziemy prowadzić rekrutację na stanowiska inżynieryjne, projektowe oraz okołoprodukcyjne.

Miejsce pracy: Czechowice – Dziedzice

Nr ref.: TL/OEM/2017

Zakres zadań na stanowisku:

  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego;
  • zapewnienie wsparcia i motywacji członkom zespołu;
  • delegowanie obowiązków i zadań pomiędzy członków zespołu;
  • raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej;
  • ustawianie maszyn oraz przeprowadzanie drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami;
  • pomoc w utrzymaniu w ruchu parku maszynowego;
  • utrzymywanie relacji z pozostałymi działami firmy;
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zadań.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie min zawodowe
  • praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętności komunikacyjne i zdolności przywódcze;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • orientacja na cel i jakość;
  • obowiązkowość i samodyscyplina;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziana).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju;
  • Dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: TL/OEM/2017

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się