Techniczny likwidator szkód

  • Słupsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.
    W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł "Solidny Pracodawca".

    Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

    UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA
    Biuro Wsparcia i Zarządzania Oględzinami
    poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słupsk
    Województwo: pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • likwidacja techniczna szkód majątkowych i komunikacyjnych
    • samodzielna organizacja czasu pracy

    Wymagania:

    • znajomość systemów eksperckich kosztorysowania szkód komunikacyjnych (EUROTAX/AUDATEX/INFOEXPERT/DAT)
    • znajomość systemów eksperckich kosztorysowania szkód majątkowych (SEKOCENBUD/NORMA)
    • znajomość pakietu Microsoft Office
    • doświadczenie w likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę/ umowę o współpracy
    • możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie technicznej likwidacji szkód.

    UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.