Oferta pracy

Techniczny Opiekun Szkód

UNIQAO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywać oględziny w zakresie szkód komunikacyjnych i majątkowych,

  • sporządzać dokumentację i kosztorysy zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami,

  • utrzymywać telefoniczny kontakt z klientem,

  • dbać o przestrzeganie standardów obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów eksperckich kosztorysowania szkód komunikacyjnych (AUDANET / EUROTAX / INFOEKSPERT),

  • znajomość systemów eksperckich kosztorysowania szkód majątkowych (SEKOCENBUD/NORMA),

  • doświadczenie w likwidacji szkód,

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samochód służbowy, oraz narzędzia do wykonywania oględzin,

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy w zakresie technicznej likwidacji szkód.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy