Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Techniczny Zarządca Nieruchomości

Millenium Inwestycje Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nieruchomościami - w tym zewnętrznymi obszarami osiedlowymi.

  • Techniczne wsparcie dla zarządców wspólnot mieszkaniowych.

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z członkami wspólnot mieszkaniowych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak: Tauron, PGNiG, Urząd Miasta, PEC, PWIK i inne.

  • Finansowe rozliczanie nieruchomości.

  • Aranżowanie, koordynacja oraz kontrola jakości usług świadczonych przez firmy podwykonawcze.

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji.

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zarządzanymi nieruchomościami.

  • Współpraca z Zespołem zarządców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie/wyższe – preferowane umiejętności analityczne

  • Zdolność do wykazania się inicjatywą, pewnością siebie i profesjonalizmem we wszystkich działaniach

  • Smykałka w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych

  • Wyczucie w technicznym i ekonomicznym funkcjonowaniu nieruchomości

  • Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie i umiejętności budowania relacji międzyludzkich.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem. Zdecydowanie w działaniu.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Czynne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania kompetencji

  • Różne formy zatrudnienia i adekwatne wynagrodzenie

  • Nowoczesne narzędzia informatyczne do obsługi nieruchomości,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Millenium Inwestycje sp. z o. o. jest prężną firmą deweloperską.

Zaspokajając od 2001 roku szeroko rozumiane oczekiwania społeczne z powodzeniem wprowadzamy w życie naszą strategię stworzenia przyjaznego i wygodnego dla mieszkańców miejsca na ziemi tzw: Miasta w Mieście

Odpowiadając na wszystkie potrzeby rynku obecnie realizujemy się także w sferze zdrowia i wypoczynku

Przewiń do profilu firmy