Praca technik elektryk, Jawor

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Jawor
    zadania utrzymywanie instalacji budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych...
    opublikowana: 18 lutego 2020
    • Jawor
    Zakres obowiązków: Utrzymanie odpowiedniego funkcjonowania obiektu oraz instalacji budynku, Bieżąca obsługa techniczna budynku w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych, Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji, Szybkie reagowanie w...
    opublikowana: 14 lutego 2020
    • Jawor
    Wymagania Wykształcenie elektromechaniczne, elektromechniczne lub mechatroniczne, Aktualne uprawnienia elektryczne do 1kV Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, Mile widziane doświadczenie w naprawie obrabiarek sterowanych...