Praca technik instalacji systemów zabezpieczeń

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kosztorysowanie instalacji systemów zabezpieczeń (SSWiN, CCTV, SKD) merytoryczne wsparcie dla zespołów realizacyjnych oraz handlowych uczestnictwo w spotkaniach handlowych w roli eksperta ds. systemów zabezpieczeń...
    opublikowana: 19 lutego 2020
    • Płock
    Opis stanowiska: Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów Sporządzenia dokumentacji powykonawczych Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami...
    opublikowana: 14 lutego 2020
    • 2 lokalizacji
    Opis stanowiska: Instalacja i serwis systemów alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, itp. Wymagania: Prawo jazdy Kat B Dyspozycyjność Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m Niekaralność Mile widziane: Wykształcenie...
    opublikowana: 24 stycznia 2020