Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Jakości

  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, Pszczółki (pow. gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m-in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

    EURO-WELD poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Pruszcz Gdański (okolice), Pszczółki (pow. gdański)

    Miejsce pracy: Pszczółki koło Pruszcza Gdańskiego, Gdańsk

    Wymiar czasu pracy: pełen etat

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta
    • Pomiary, kontrola jakości komponentów i produktów gotowych oraz komponentów/materiału w procesie kontroli dostaw
    • Wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych
    • Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego
    • Wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących i zapobiegawczych
    • Nadzór i kontrola nad materiałem niezgodnym
    • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu jakości
    • Wsparcie działu jakości przy odbiorach finalnych produktu przez klienta
    • Przestrzeganie standardów polityki jakości w firmie
    • Wsparcie i udział w badaniach NDT (VT, PT, MT) oraz Pressure Test i Leakage Test
    • Przestrzeganie zasad 5S na stanowisku pracy

    WYMAGANIA:

    • Min. wykształcenie średnie
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w tym terminologia techniczna
    • Biegła obsługa Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, DraftSight)
    • Podstawowa wiedza technologiczna w obszarach: spawania, obróbki skrawaniem, obróbki blach
    • Podstawowa wiedza na temat metod pomiarowych
    • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia badań PT, VT (dodatkowym atutem będzie MT)
    • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz podstaw metrologii
    • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
    • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Stanowisko do objęcia od zaraz

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    Proszę o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO - WELD J. Wenerski - M. Wenerski Spółka Jawna, ul. Wałowa, nr 4, 83-032 Pszczółki, REGON: 192891582, NIP: 5842482344 KRS: 0000300828, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.”

    KLAUZULA INFORMACYJNA - PROCES REKRUTACJI

    Administratorem danych osobowych jest EURO - WELD J. Wenerski - M. Wenerski Spółka Jawna, ul. Wałowa, nr 4, 83-032 Pszczółki, REGON: 192891582, NIP: 5842482344 KRS: 0000300828.

    We wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych proszę o kontakt mailowy z administratorem, pisząc na adres [email protected]

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 221 1 Kodeksu pracy, tj.: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Rozporządzenie”). Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia), przyszłych rekrutacji i/lub rekrutacji na inne stanowisko.

    W razie wyrażenia w/w zgód, będzie Pan/Pani uprawniony do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć pisząc na adres [email protected]

    Podanie danych osobowych, o których mowa w art. 221 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.  Podanie innych danych i wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji ani ocenę kandydata.

    Dane osobowe zebrane w celu realizacji procesu rekrutacji pracowników będą przetwarzane przez czas prowadzenia procesu rekrutacji. Następnie dane zostaną zniszczone.

    W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych (podmiotów przetwarzających dane w imieniu Administratora): upoważnieni pracownicy Administratora. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

    Przysługują Pani/Panu następujące prawa odnośnie podanych danych osobowych:

    • prawo dostępu do danych (art. 15 RODO)
    • prawo żądania sprostowania danych (art. 16 RODO)
    • prawo żądania usunięcia danych (art. 17 RODO)
    • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO)
    • prawo do przeniesienia danych (art. 20 RODO)
    • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych
    • prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Informuję, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.