Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Volex plc jest czołowym producentem wiązek kablowych miedzianych i światłowodowych, kabli zasilających i systemów kablowych notowanym na giełdzie londyńskiej. Firma prowadzi działalność w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej.
    Zatrudniamy około 330 pracowników. Nasz System Zarządzania jest zgodny z międzynarodowymi standardami: Zarządzanie Jakością ISO 9001, Zarządzanie Środowiskiem ISO 14001 oraz System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych ISO 13485.
    Naczelną wartością Volex Poland jest orientacja na jakość oraz terminowość produktów i usług. Dzięki niej osiągamy satysfakcję Klientów, gwarantującą rozwój naszej firmy.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i narzędzi,
    • realizacja planowanych przeglądów technicznych,
    • ocena stanu technicznego urządzeń mechanicznych, elektrycznych, elektromechanicznych oraz narzędzi,
    • analiza przyczyn powstawania awarii,
    • modernizacja narzędzi zgodnie z dostarczoną dokumentacją,
    • zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne,
    • budowa, wyposażenie i uruchomienie stanowisk produkcyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne mechaniczne, elektryczne,
    • podstawowa znajomość obsługi komputera,
    • umiejętność lutowania,
    • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,
    • solidność, obowiązkowość,
    • mile widziane uprawnienia energetyczne i doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
    • szkolenia,
    • umowę o pracę,
    • miłą atmosferę pracy,
    • pakiet socjalny:
      • opieka medyczna w Centrum Medycznym LuxMed,
      • dofinansowanie do posiłków (stołówka na terenie zakładu),
      • korzystne ubezpieczenie grupowe na życie,
      • dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Pracowniczych, itp.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem
    „Technik Utrzymania Ruchu” za pomocą przycisku
    lub na adres pocztowy:
    Volex Poland Sp. z o.o., ul. Podłużna 11-13, 85-790 Bydgoszcz

    Na zgłoszenia czekamy do dnia 31.01.2019.

    Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

    www.volex.com

    Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Volex Poland sp. z o.o. 85-790 Bydgoszcz, ul. Podłużna 11-13, w celu realizacji procesu rekrutacji”.