Praca technik utrzymania ruchu, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Stanowisko Inżyniera lub Starszego Inżyniera Utrzymania Ruchu oferujemy uwzględniając poziom wiedzy oraz staż pracy kandydata, który wynosi odpowiednio dla stanowiska Inżyniera od 0-2 lat doświadczenia i powyżej 2 lat dla stanowiska Starszego...
    opublikowana: 16 lutego 2019
    Zakres obowiązków: • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie czterobrygadowym Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów...
    • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław
    Zakres obowiązków: Utrzymanie w ruchu parku maszynowego Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn Analiza awarii Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń Przygotowywanie harmonogramów remontów Współpraca z serwisami i podwykonawcami...
    opublikowana: 15 lutego 2019