Praca technik utrzymania ruchu, Myślenice

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kraków, Myślenice, Jawornik (pow. myślenicki)
    Zakres obowiązków: Regularne wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem Podłączanie i uruchamianie maszyn produkcyjnych Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu przeciwdziałania wystąpienia awarii w przyszłości Dbanie...
    opublikowana: 19 lutego 2020
    • Myślenice
    Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej Znajomość zagadnień z pneumatyki Ogólna wiedza z zakresu sterowników PLC Doświadczenie w obsłudze i programowaniu robotów przemysłowych i sterowników PLC...
    • Myślenice
    Opis stanowiska pracy: Do obowiązków kandydata należeć będzie: utrzymanie sprawności urządzeń technologicznych i instalacji, usuwanie na bieżąco usterek o charakterze elektryczno-mechanicznym, optymalizacja pracy maszyn, wykonywanie modernizacji...
    opublikowana: 15 lutego 2020