Technik Analityk ds. Badania Wody

CT-CARD SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 04 cze 2022
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy mobilnego laboratorium w zakresie wykonywania badań wody w obiegach przemysłowych.

  • Przeprowadzanie analiz wody i raportowanie wyników.

  • Monitorowanie procesów uzdatniania wody.

  • Wprowadzanie zleceń i zmian w procesach uzdatniania wody.

  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Studenci ostatnich lat, studenci zaoczni kierunków chemia/ inżynieria środowiska lub pokrewne

  • Znajomość merytoryczna i praktyczna procesów oczyszczania wody

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo

  • Potrzeba samokształcenia i samodoskonalenia

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Orientacja w zakresie uzdatniania wody w zakładach przemysłowych

  • Skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością w przyszłości stałego zatrudnienia. Indywidualne podejście do sposobu zatrudnienia wynikające z dyspozycyjności.

  • Szkolenia wdrożeniowe i specjalistyczne w zakresie zatrudnienia.

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Możliwość rozwoju – stanowisko Młodszy Technolog // Technolog Procesu.

  • Pracę w dynamicznym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, sprzęt analityczny).

  • Szkolenia.

  • Miłą atmosferę pracy w kreatywnym zespole .

Jak się u nas pracuje?

  • Zgrany zespół, otwarty na nowe znajomości. Gotowy do wsparcia i współdziałania.

  • Kierujemy się jasnymi zasadami, stawiamy na kompetencje naszej kadry, partnerstwo oraz dobrą atmosferę pracy.

  • Orientacja na klienta Staramy się, wspierać i bronić sukcesu naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasza współpraca oparta była na wzajemnym zaufaniu.

  • Stawiamy sprawczość w podejmowaniu wyzwań i realizacji celów.

  • Cenimy samodzielność i decyzyjność w ramach zakresu działania.

  • Orientacja na sukces, niezbędna w celu zapewnienia bezpiecznego, niezależnego i przynoszącego zysk wzrostu firmy.

  • Innowacyjność dla nas to profesjonalne, zorientowane na przyszłość dedykowane rozwiązania dla naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów - CV w języku polskim.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników z rozwiniętymi zdolnościami technicznymi związanych z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nasza firma to 28 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów.

Nasi pracownicy są kluczowym ogniwem wszelkich działań pozwalających osiągać długoterminowe cele. Szukamy osób, które potrafią współpracować w zespole i chcą się rozwijać. Dla nas najważniejsza jest Twoja pasja i potencjał do osiągania sukcesów, ale też wkład i zaangażowanie. Zrealizuj z nami swoje ambicje i plany. Dołącz do Naszego zespołu. Chcemy iść za Twoim pomysłem i wyznaczać nieznane szlaki.

Zapoznaj się z naszą firmą i jeżeli zaintryguje cię oferta pracy wyślij swoje CV.

https://ct-card.pl/ oraz https://www.facebook.com/ctcardspzoo/

Nowe stanowisko wynikające z rozwoju firmy: Manager Produktu - Technolog ds. aplikacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje