Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Analityk ds. badania wody w obiegach przemysłowych

CT-CARD SP. Z O.O.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • WYKONYWANIE ANALIZ FIZYKOCHEMICZNYCH WODY W OBIEGACH PRZEMYSŁOWYCH

  • ANALIZA WYNIKÓW ORAZ WSPARCIE MERYTORYCZNE/TECHNICZNE KLIENTA ORAZ HANDLOWCÓW

  • BIEŻĄCY NADZÓR NAD POPRAWNOŚCIĄ DZIAŁANIA SYSTEMÓW UZDATNIANIA WODY

Nasze wymagania

  • WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE CHEMIA LUB KIERUNKI POKREWNE

  • ZNAJOMOŚĆ MERYTORYCZNA I PRAKTYCZNA PROCESÓW OCZYSZCZANIA WODY

  • PRAWO JAZDY KAT.B

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ

  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Mile widziane

  • JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE

  • KOMUNIKATYWNOŚĆ

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dopłata do dobrowolnego pakietu medycznego ENEL-MED

CT-CARD SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z 27 letnim doświadczeniem. Producentem Preparatów Chemii Technicznej. Specjalizujemy się w kondycjonowaniu obiegów wodnych. Naszą siłą jest mobilność i możliwość dostosowywania rozwiązań do potrzeb Klienta.

UL.FARYSA 15B 01-971 WARSZAWA

CT-CARD.PL

501 407 362

Przewiń do profilu firmy

Narzędzia pracy

  • Samochód służbowy

  • Laptop

  • Telefon komórkowy

  • Sprzęt analityczny mobilny