Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Automatyk - 4 Brygady (K/m)

  • Dolnośląskie, opolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Technik Automatyk - 4 brygady (k/m)
    Dolnośląskie 33552/001

    Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów, chętnych do pracy w systemie 4-brygadowym, na stanowisku Technika Automatyka. Rozpatrywani będą kandydaci zarówno z dłuższym doświadczeniem zawodowym, jak i tacy, którzy w obszarze Automatyki stawiają swoje pierwsze kroki.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana we Wrocławiu.

    Opis stanowiska

    Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

    *zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
    *wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
    *analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów (elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja)
    *realizacja zleconych planów przeglądów i remontów

    Profil kandydata

    Wymagania:

    *wykształcenie średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki
    *mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    *znajomość środowiska pracy SINUMERIC
    *podstawowa znajomość programowania sterowników PLC
    *znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
    *znajomość obsługi i programowania układów napędowych
    *uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych
    *samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność.

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje:

    *trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
    *bezpłatną prywatną opiekę medyczną
    *dofinansowanie do karty Multisport
    *ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    *bogaty pakiet socjalny
    *premie za obecność
    *możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
    *otwarte i przyjazne środowisko pracy

    [email protected]itrak.com

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców