Oferta pracy

Technik Automatyk

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu automatyki, systemów sterowania i oprogramowania

  • Diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń

  • Programowanie sterowników PLC

  • Wykonywanie napraw, remontów, przeglądów prewencyjnych maszyn, zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną

  • Udział w projektach modernizacji maszyn

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie techniczne (o profilu: automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)

  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową

  • Wiedza z zakresu obsługi systemów wizyjnych mile widziana

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Uprawnienia energetyczne grupy 1 mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych . Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy