Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Automatyk - Elektryk 80% - 100%

GF Machining Solutions Sp. z o.o.

  • Biel, Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracował na stanowisku specjalisty w zakresie okablowania i/lub uruchomienia naszych nowych zaawansowanych 3- i 5-osiowych frezarek szybkościowych typu HSM. Do Twojej dyspozycji będzie nowoczesna infrastruktura. Z nami będziesz mógł dalej rozwijać swoje umiejętności zawodowe.

  • Będziesz odpowiedzialny za terminowy montaż obrabiarek CNC (Sinumerik lub Heidenhain) i ich urządzeń peryferyjnych zgodnie z wytycznymi jakościowymi.

  • Do Twoich obowiązków będzie również należeć regularna konserwacja sprzętu i urządzeń na Twoim stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy przeprowadzić się do Szwajcarii.

  • Masz podstawowe wykształcenie elektryczne (technik automatyk, elektromechanik, elektronik lub elektryk itp.).

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w inżynierii maszyn.

  • Myślenie zorientowane na rozwiązania, talent techniczny i doskonałe zdolności diagnostyczne należą do Twoich mocnych stron.

  • Doskonale znasz język niemiecki lub angielski.

  • Jeśli posiadasz wysoką świadomość jakości i jesteś przyzwyczajony do samodzielnej oraz dokładnej pracy, a także lubisz brać na siebie odpowiedzialność i chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje - nasza międzynarodowa firma oferuje Ci ekscytujące możliwości rozwoju.

To oferujemy

  • GF wspiera swoich pracowników w godzeniu życia prywatnego i zawodowego, np. oferując elastyczne modele czasu pracy.

  • Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też GF przywiązuje dużą wagę do rozwoju zawodowego. Raz w roku pracownicy omawiają z przełożonymi swoją dalszą ścieżkę kariery i perspektywy.

  • Zdrowie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. W GF oferujemy dofinansowanie do zajęć sportowych, leasing rowerów służbowych i inne.

  • GF oferuje swoim pracownikom różne świadczenia, takie jak specjalne warunki ubezpieczenia dodatkowego.

  • GF wspiera swoich pracowników w cieszeniu się czasem spędzonym z rodziną po urodzeniu dziecka i przyznaje dwa tygodnie dodatkowego urlopu rodzicielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Zainteresowany?

Wyślij swoją aplikację (w języku niemieckim lub angielskim) zawierającą CV, referencje i dyplomy za pomocą przycisku Aplikuj.

GF Machining Solutions AG

Roger-Federer-Allee 7

2504 Biel

Switzerland

www.gfms.com

GF Machining Solutions jest wiodącym na świecie dostawcą obrabiarek, różnorodnych rozwiązań technicznych oraz usług dla producentów form precyzyjnych, oprzyrządowania i precyzyjnych komponentów. Kluczowe segmenty, które obsługujemy to przemysł lotniczy, samochodowy, medyczny, energetyczny, technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) oraz elektroniczny.

Przewiń do profilu firmy