Oferta pracy

Technik Automatyk

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności pod kątem automatycznym przy zapewnieniu wysokich standardów BHP;

  • Realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów;

  • Analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących;

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń;

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek;

  • Identyfikacja przyczyn źródłowych awarii, aby zminimalizować przestoje, ściśle współpracując przy tym z pracownikami utrzymania ruchu i zespołami produkcyjnymi;

  • Zaangażowanie w projekty ciągłego doskonalenia i inne projekty doskonalące TPM;

  • Aktywnie rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością automatyzacji i poszukiwanie usprawnień;

  • Współpraca z inżynierami automatyki w celu upewnienia się, że problemy są znane i zidentyfikowane oraz że zostały podjęte działania usprawniające;

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności;

  • Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia;

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur oraz instrukcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne lub elektryczne);

  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie na stanowisku technicznym przy złożonym i szybkim procesie (branża motoryzacyjna będzie dodatkowym atutem);

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny);

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC;

  • Znajomość programu SCADA;

  • Umiejętność parametryzacji kamer, skanerów, systemów wizyjnych;

  • Podstawy programowania robotów;

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i umiejętność podejmowania decyzji;

  • Dobra znajomość sterowania procesami w instalacji;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespołach multidyscyplinarnych;

  • Zdolność do podejmowania inicjatyw i kierowania procesami do końca oraz identyfikowania możliwości poprawy;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy ( pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony );

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Prywatna opieka medyczna ( podstawowy pakiet za 1 zł ) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych ( w całości finansowany przez pracodawcę – 4% wynagrodzenia podstawowego );

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice ( Łabędy ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Technika Automatyka, który/-a wesprze Dział Utrzymania Ruchu w spółce Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania aplikacji przez odpowiednio wykwalifikowanych Kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, religii, narodowości, przekonań politycznych, przynależności związkowej, pochodzenia etnicznego, wyznania, oraz orientacji seksualnej.