Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Automatyk

KATYA PEOPLE

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej

  • Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Działania prewencyjne (TPM)

  • Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn

  • Udział w standaryzacji części i modernizacjach urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku automatyka lub elektromontera lub podobnym

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Wiedza w zakresie elektryki i systemów automatyki przemysłowej zdobyta samodzielnie lub podczas pracy zawodowej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji (schematy, rysunki techniczne, elektryczne)

  • Umiejętność diagnozowania usterek maszyn pod katem elektryki i układów automatycznego sterowania

  • Znajomość sterowników PLC (najlepiej Siemens S7 lub / i S5)

  • Uprawnienia SEP

  • Uprawnienia UDT - mile widziane

  • Wysoka kultura pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy

  • Spostrzegawczość i uważność na szczegóły

  • Gotowość do efektywnego działania w dynamicznym środowisku produkcyjnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, zniżki na

  • produkty Grupy; dofinansowanie do posiłków

  • Możliwości doskonalenia zawodowego i ciągłego uczenia się

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi