Oferta pracy

Technik automatyk

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, robotyki i mechaniki? Posiadasz wykształcenie techniczne : elektryka, automatyka, systemy mechatroniczne? Nie zwlekaj, aplikuj!!!!

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji

  • diagnozowanie usterek oraz usuwanie awarii maszyn

  • wdrażanie modernizacji oraz usprawnień

  • planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki

  • wsparcie operacyjne Kierownika

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne

  • praktyczna znajomość zagadnień mechatronicznych ( m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów)

  • doświadczenie w diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach oraz modernizacjach wśrodowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych

  • znajomość sterowników PLC ( np Siemens)

  • znajomość techniki napędów elektrycznych ( np silniki oraz falowniki SEW)

  • znajomość robotów przemysłowych

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukurach firmy

  • pakiet świadczeń socjalnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy