Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Automatyk

DB ENERGY SA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka systemów automatyki przemysłowej

  • znajomość AKPiA (czujniki prądowe 4-20mA, napięciowe)

  • znajomość sieci komunikacyjnych (Ethernet, Profinet, Modbus)

  • gotowość do wykonywania prostych czynności łączeniowe w szafach sterowniczych i elektrycznych

  • praca z dokumentacją techniczną (schematy elektryczne i technologiczne, DTR w języku PL i EN)

  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości

  • uprawnienia elektryczne SEP lub gotowość do ich zdobycia

  • znajomość obsługi i diagnostyki komputerów

  • wykształcenie średnie techniczne lub student studiów niestacjonarnych

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Nasze wymagania

Mile widziane

  • znajomość sterowników Siemens S7-1200, S7-1500 (podstawy programowania i diagnostyki)

  • znajomość systemów SCADA (Siemens WinCC, Asix)

  • znajomość programowania w dowolnym języku

To oferujemy

  • pracę z doświadczonym zespołem inżynierów

  • możliwość poznania produkcji przemysłowej

  • zarobki adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwość zdobycia nowych kompetencji i kwalifikacji

  • wsparcie w rozwoju zawodowym w firmie z dużym potencjałem

  • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i systemów automatyki

Jesteśmy liderem w branży usług efektywności energetycznej i wdrażania strategii zeroemisyjnych w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę procesu poprawy efektywności, od doradztwa i projektowania, przez finansowanie, po realizację inwestycji energooszczędnych oraz diagnostykę.

Zwiększamy konkurencyjność przedsiębiorstw poprzez redukcję zużycia energii elektrycznej, ciepła, chłodu i wody, a także emisji przemysłowych. Wdrażamy rozwiązania OZE zapewniając bezpieczeństwo pracy i ciągłość zasilania w energię.

Dążymy do tego, żeby uczynić przemysł zeroemisyjnym. Bądź częścią naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy