Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Automatyk

ONTEX PolskaO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi. Grupa Ontex zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie. Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Radomsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku

  • Identyfikacja uszkodzeń elektrycznych oraz źródeł ich pochodzenia
  • Naprawa/ wymiana urządzeń elektrycznych
  • Instalacja oraz nadzór nad instalacją nowych urządzeń elektrycznych oraz linii produkcyjnych
  • Prowadzenie prac prewencyjnych
  • Udział w nowych projektach instalacyjnych

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe), specjalizacja: elektryka, elektronika lub automatyka
  • Wiedza z zakresu elektryki i mechaniki ogólnej
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność analizy dokumentacji maszyn oraz urządzeń
  • Umiejętność czytania rysunków mechanicznych, schematów pneumatycznych i elektrycznych
  • Umiejętność sprawnej diagnostyki maszyn

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe takie, jak ubezpieczenie na życie, abonament medyczny, ZFŚS
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Zapraszamy do aplikowana za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne