Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Automatyk Utrzymania Ruchu

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Azymutalna 15

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • Zespołowe wykonywanie konserwacji i napraw automatycznej systemu intralogistycznego,

  • Sporządzanie raportów o awariach i ich usuwanie w czasie pracy,

  • Współpraca z klientem (produkcją) w celu zapewnienia właściwej wydajności linii,

  • Szkolenie i przetwarzanie zapytań klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe,

  • Praktyczna znajomość sterowników PLC (S7/TIA lub podobne) wymagana,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym zespole,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem i współpracownikami,

  • Zmotywowane i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowana marką na rynku (ponad 30 oddziałów na całym świecie),

  • praca z najnowszymi technologiami w zakresie automatyki przemysłowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego (expert/leader) oraz długofalowej współpracy,

  • pomoc opiekuna w okresie wdrożenia,

  • profesjonalne i osobiste programy szkoleniowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

strona internetowa firmy: http://knapp.com/

Przewiń do profilu firmy