Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja zatrudnienia
    nr licencji 3260
    Find your own at
    devire.pl
    Miejsce pracy: Poznań
    PL35699

    Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

    Twoja przyszła firma

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Poznaniu, która jest znana na całym świecie ze swoich produktów. Na świecie zatrudnia ponad 40 000 osób, a w Polsce jest zlokalizowana w 3 miastach. Firmę cechuje bardzo wysoka kultura organizacyjna, która przekłada się zarówno na standardy BHP, standardy produkcji i atmosferę w pracy.
    W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

    Zadania

    • praca w zakładzie produkcyjnym,
    • wykonywanie konserwacji, remontów i przeglądów maszyn i urządzeń,
    • bieżące usuwanie awarii oraz dbanie o prawidłowe działanie maszyn.

    Nasz Klient zapewnia

    • umowę o pracę,
    • miesięczną premię regulaminową,
    • realną możliwość rozwoju i podejmowania działań w zespołach projektowych,
    • opiekę medyczną Medicover,
    • dofinansowanie do wakacji letnich i zimowych.

    U Kandydatów zwracamy uwagę na

    • uprawnienia SEP do 1kV,
    • umiejętność obsługi CMMS,
    • wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, automatyki i robotyki,
    • kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (najlepiej w przemyśle ciężkim).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).