Oferta pracy

Technik Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

LM Wind Power BladesO firmie

  • Nowa 3, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

LM Wind Power Blades

Nowa 3

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów okresowych i napraw maszyn produkcyjnych

  • analiza awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

  • nadzór i praca z dokumentacją techniczną dotyczącą maszyn i urządzeń

  • aktywny udział w instalacji nowych i modernizacji obecnych linii produkcyjnych

  • zamawianie potrzebnych części zamiennych

Nasze wymagania

  • wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne (technik elektryk, automatyk, mechatronik bądź pokrewne)

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku technika w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

  • znajomość automatyki przemysłowej

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system benefitów (m.in. opieka medyczna, karta multisport i wiele innych)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju kompetencji, podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

LM Wind Power Blades a GE Renewable Energy business jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.

Od 2017 roku jest częścią koncenru amerykańskiego General Electric.

Zakład produkcyjny w Polsce zlokalizowany jest w Przemysłowym Parku Goleniowskim, przy ul. Nowej 3 w Łozinicy (72-100 Goleniów).

Firma zatrudnia ponad 1300 pracowników produkcyjnych oraz administracyjnych. Z uwagi na rozwój technologii, firma prężnie się rozwija, dopasowując się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia.

LM - jako pracodawca daje wiele możliwości rozwoju zawodowego w strukturach organizacji, z tego powodu stale analizujemy rynek pracy w poszukiwaniu nowych talentów.

Zachecając Państwa do współpracy z naszą firmą, oferujemy szereg benefitów i atrakcyjne stanowiska pracy, dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, odpowiednie narzędzia pracy i programy rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy