Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Automatyk

AMSORT Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 112

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i serwis napędów elektrycznych i pneumatycznych, sieci przemysłowych, okablowania, czujników, układu bezpieczeństwa.

  • Montaż i serwis rozdzielnic.

  • Montaż i instalacja przenośników i systemów przenośnikowych.

  • Serwis i naprawa systemów przenośnikowych.

  • Raportowanie z dokonanych napraw.

  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług.

  • Wyjazdy służbowe, jednozmianowe.

  • Praca zmianowa, cotygodniowa; 6:00 – 14:00, 14:30 – 22:30.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i diagnozy problemów.

  • Wykształcenie techniczne lub absolwenci oraz studenci ostatniego roku (studia zaoczne, wydziały mechaniczne, elektryczne i mechatroniczne).

  • Dobra kultura techniczna.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie pakietu medycznego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AMSORT Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu systemów transportu wewnątrzzakładowego z elementami robotyki, dla przemysłu lekkiego i logistyki, na terenie Polski, Europy, Rosji i Australii.

Firma zrealizowała szereg ambitnych projektów dla największych firm produkcyjnych i logistycznych Polski i świata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy