Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik automatyk

NUCOO firmie

  • Geodetów 4, Wołomin
    Wołomin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NUCO

Geodetów 4

Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja i naprawy maszyn w zakresie automatyki;

  • Modernizacja maszyn;

  • Kontrola maszyn;

  • Prowadzenie testów oraz prób produkcyjnych;

  • Przekazywanie maszyn do eksploatacji;

  • Naprawy urządzeń elektronicznych, pomoc dz. UR w zamawianiu części zamiennych;

  • Raportowanie do przełożonego postępów prac;

  • Inicjowanie i współpraca z innymi działami i zespołami w zakresie: projektowania i doboru odpowiednich urządzeń do produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne elektroniczne (minimum trzy lata doświadczenia w zawodzie) lub wyższe kierunkowe (np.: – specjalizacja robotyka, mechatronika);

  • Znajomość w stopniu podstawowym/technicznym języka angielskiego;

  • Znajomość obsługi programów tworzenia schematów elektrycznych (np.: SEE IGE-XAO);

  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach;

  • Proaktywne podejście, kreatywność, umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Mile widziane

  • Programowanie sterowników Siemens, Mitsubishi, Omron itp.;

  • Programowanie sterowników robotów, typu SCARA (Mitsubishi, Omron);

  • Znajomość czujników elektronicznych, pneumatyki, elementów wykonawczych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

NUCO

Działająca na międzynarodowym rynku firma produkcyjna działająca w segmencie kosmetyków kolorowych poszukuje pracowników na stanowisko: Technik automatyk.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.