Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik automatyk

Borg Automotive sp. z o.o.O firmie

  • Żytnia 5/7, Zduńska Wola
    Zduńska Wola, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Borg Automotive sp. z o.o.

Żytnia 5/7

Zduńska Wola

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego;

  • Realizacja usprawnień mających na celu poprawę dostępności maszyn;

  • Współtworzenie instrukcji pracy;

  • Czynne uczestnictwo w realizacji planu działań w zakresie wdrożenia TPM;

  • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie elektrycznym i automatyki;

  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem maszyn;

  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych;

  • Współpraca z dostawcami części oraz serwisami zewnętrznymi;

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowo – kontrolnym.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w służbach Utrzymania Ruchu/działach technicznych min. 1 rok;

  • Wykształcenie min. średniego technicznego; wykształcenie wyższe techniczne mile widziane;

  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń;

  • Uprawnienia SEP 1kV;

  • Znajomość sterowników PLC typu OMRON, SIEMENS, HITACHI;

  • Umiejętność parametryzowania falowników;

  • Znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych;

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym;

  • Znajomość systemów CMMS/MES - mile widziane.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Szeroki wachlarz dodatkowych benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • premie lojalnościowe

  • nagrody jubileuszowe

  • program pomysłów pracowniczych

  • nastawienie na rozwój - rekrutacje wewnętrzne

  • programy szkoleniowe

  • bezpłatny transport do pracy

  • Pracownicze Plany Emerytalne

Jesteśmy liderem działającym na europejskim rynku wtórnym branży motoryzacyjnej w zakresie rozwoju i dystrybucji regenerowanych części samochodowych.

Nasz kapitał jest w 100% duński.

Działamy od 30 lat na terenie Polski.

Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Wierzymy, że dostarczając zrównoważone rozwiązania motoryzacyjne zapewniamy naszym klientom najlepsze doświadczenia we współpracy.

Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie.

Przewiń do profilu firmy