Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik BIM - Structural Technician

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BuroHappold Engineering jest niezależnym, międzynarodowym biurem projektowym, przez swoich klientów określanym, jako „zaangażowane”, „innowacyjne” i „partnerskie”. W ciągu 40 lat działalności w dynamicznie zmieniającym się świecie, BuroHappold stało się synonimem kreatywnych oraz wartościowych rozwiązań inżynieryjnych dla budynków i miast. Nasze projekty znajdują się na każdym kontynencie i pracujemy z największymi międzynarodowymi biurami architektonicznymi. Ponadto współpracujemy z organizacjami, takimi jak Bank Światowy, Organizacja Narodów Zjednoczonych czy UNESCO. Globalna społeczność doświadczonych inżynierów BuroHappold oferuje eleganckie rozwiązania dla budynków i miast, które mają na celu rozwiązanie największych, współczesnych problemów miejskich.

W tej chwili do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osób na następujące stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie modeli 3D na podstawie podkładów architektonicznych przy użyciu programu Revit
  • Przygotowywanie rysunków i detali konstrukcyjnych na podstawie wytycznych Projektantów
  • Weryfikacja dokumentacji warsztatowej zgodnie z wytycznymi
  • Przygotowywanie i wydanie dokumentacji projektowej oraz jej archiwizacja
  • Wsparcie przy rozwijaniu systemów i procedur w celu zapewnienia efektywnego użytkowania systemów CAD

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie kierunkowe lub policealne (preferowani absolwenci techników budowlanych)
  • znajomość programu Revit Structures
  • zainteresowanie technologią BIM
  • dobra wyobraźnia przestrzenna
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w obszarze BIM i Revit
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach lokalnych i międzynarodowych
  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

To offer, please include a statement: “I hereby consent to the processing of personal data by Buro Happold Poland Sp. with o.o, with registered office in Twarda 18, Warsaw 00-105, contained in my offer for the recruitment process (in accordance with the Law on Personal Data Protection dated 29 August 1997. Acts. Set No. 101, item. 926, as amended). “.” I hereby consent to the processing of personal data by Buro Happold Ltd, based in Camden Mill, 230 Lower Bristol Road, Bath BA2 3DQ, United Kingdom, contained in my offer for the recruitment process (in accordance with the Law on Data Protection on 29 August 1997. Acts. Laws No. 101, item. 926 as amended.) “.

Create 3D models based on architectural underlay

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się