Oferta pracy

Technik Budowy Narzędzi i Prototypów

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prace w laboratorium(lutowanie, montaż prototypów)

  • Budowa oraz utrzymanie stanowisk do rozwoju produktu

  • Wsparcie testowania w laboratorium

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw elektroniki, czytania schematów technicznych

  • Umiejętność lutowania oraz obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi / diagnostycznymi (multimetr, suwmiarka)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji i maili, sporadyczne rozmowy

  • Znajomość oprogramowania biurowego (Outlook, Excel)

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o stanowisko pracy

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Posługiwanie się analizatorem stanów logicznych, oscyloskopem itp

  • Amatorskie doświadczenie przy pracy z mikrokontrolerami, lub majsterkowanie

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Uprawnienia elektryczne 1kV

To oferujemy

Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie, która:

Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

Tworzy przyjazne środowisko pracy (piłkarzyki, ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance

Umożliwia dostęp do platformy benefitów, w której decydujesz z których benefitów będziesz korzystać

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Martyna Jarczok

Numer telefonu: +48324283727

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy