Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Budynkowy - Elektryk - Automatyk - HVAC

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Zinel Facility Management Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    Zadania:

    • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w gotowości eksploatacyjnej instalacji technicznych (elektryczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, gazowe, sprężone powietrze, p-poż).
    • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych.
    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów.
    • Zapewnienie porządku w zakresie podległych urządzeń, instalacji, wentylacji, sieci oraz pomieszczeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne
    • Posiadanie uprawnień SEP - eksploatacja (Grupa 1,2,3) - w przypadku braku możliwość szkolenia
    • Doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych lub klimatyzacji i wentylacji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość obsługi komputera (w zakresie podstawowym) - MS Office
    • Znajomość obsługi systemu BMS - mile widziana

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
    • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji.
    • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji.
    • Umowę o pracę.
    • Właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)