Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Chemik

Akademia Morska w Szczecinie

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie laboratorium chemicznego – dydaktycznego do zajęć laboratoryjnych w tym:

  • przygotowanie stanowisk i sprzętu laboratoryjnego do zajęć;

  • przygotowanie roztworów odczynników chemicznych;

  • dekontaminacja odczynników po zajęciach laboratoryjnych.

  • asysta techniczna przy prowadzeniu zajęć laboratoryjnych;

  • zabezpieczenie sprzętu i odczynników chemicznych po zakończeniu zajęć laboratoryjnych w tym dezynfekcja pomieszczeń;

  • bieżące prowadzenie książki rozchodu odczynników chemicznych, kontrola zapasów odczynników oraz składanie wniosków zakupowych w celu uzupełnienia ich stanu.

  • dbanie o właściwe zabezpieczenie, przechowywanie i oznakowanie odczynników.

  • nadzór i prowadzenie magazynu substancji niebezpiecznych oraz preparatów chemicznych.

  • wykonywanie prac pomocniczych przy pracach naukowo-badawczych prowadzonych w ramach prac zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – technik chemik,

  • umiejętność dokonywania obliczeń chemicznych (przeliczanie stężeń),

  • umiejętność sporządzania roztworów procentowych i molowych z substancji handlowych,

  • umiejętność przygotowania rozcieńczeń,

  • znajomość szkła laboratoryjnego,

  • znajomość podstaw pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność czasowa,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • otwarte i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • trzynasta pensja

  • premie

Akademia Morska w Szczecinie zatrudni Technika Chemika w Zakładzie Chemii Instytutu Matematyki Fizyki i Chemii Akademii Morskiej w Szczecinie

Przewiń do profilu firmy

Uwagi

  • Proszę określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.