Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik chłodnictwa

SYBERIK PRZEMYSŁAW ŚWIDERSKI

7 00010 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się u nas zajmował?

• Obsługą serwisową i naprawami wszystkich instalacji, którymi się opiekujemy – głównie są to instalacje przemysłowe, wielkopowierzchniowe, o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego (nie bawimy się w spożywkę :))

• Wsparciem Twojego nowego Zespołu w realizacji powierzonych Wam zadań

• Montażem układów chłodniczych w średnich i dużych firmach, które należą do grona naszych Klientów – bądź spokojny, to wszystko na miejscu

• Rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności we współpracy ze wszystkimi Członkami Zespołu

Nasze wymagania

Czego potrzebujesz, aby szybko mieć satysfakcję z naszej współpracy?

• Technicznej wiedzy nt. układów chłodniczych i umiejętności jej praktycznego zastosowania

• Sumienności w realizowaniu powierzonych Ci zadań

• Gotowości do udzielania nam konstruktywnej informacji zwrotnej

• Cywilnej odwagi do zadawania pytań, gdy potrzebujesz wiedzieć bądź rozumieć więcej

• Doświadczenie na podobnym stanowisku ;)

To oferujemy

Czego możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się do nas dołączyć?

• Normalnego czasu prac :)

• Nie jeździmy po całej Polsce, nie lubimy delegacji, a wszystko po to by po ośmiu godzinach wrócić do domu i mieć czas dla siebie i bliskich.

• Solidnego wdrożenia w to jak działa i co robi firma – tuż po entuzjastycznym przyjęciu Cię do naszego grona!

• Jasnego systemu wynagradzania w tym premiowania

• Przejrzystej ścieżki rozwoju

• Nowoczesnych i sprawnych narzędzi do realizacji swoich codziennych obowiązków

• Genialnej kawy w naszym biurze

• Sprawimy, że jadąc pierwszy raz „na żagle” nie będziesz musiał biegać szukając czym jest kilwater.

O nas

Jesteśmy firmą działającą w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej

Świadczymy usługi w zakresie serwisowania agregatów wody lodowej, wież chłodniczych i wentylacji. Wykonujemy i serwisujemy automatykę

i monitoring do w/w obiektów i urządzeń.