Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Customer Service

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    TECHNIK (CUSTOMER SERVICE)
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Przegląd reklamacji i ich analiza
    • Weryfikacji produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
    • Przeprowadzanie prób i testów jakościowych (w tym testy niszczące)
    • Sporządzanie bieżącej dokumentacji, raportów z zakresu kontroli jakości
    • Raportowanie o stanie przeprowadzonych kontroli;
    • Praca z dokumentacją techniczną
    • Zarządzanie wyrobem niezgodnym

     Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane : elektryczne bądź informatyczne)
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi :
      • Manualne: Suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, szczelinomierz
      • Elektroniczne: Multimetr, Tester przebicia, Oscyloskop
    • Umiejętność obsługi prostych narzędzi elektrycznych : Wiertarka, Szlifierka
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości;
    • Obsługa komputera (w szczególności pakiet Office)
    • Doświadczenie na stanowisku kontroler jakości w firmie produkcyjnej
    • Komunikatywności
    • Prawo Jazdy kategorii B

    Mile widziane

    • Znajomość obsługi narzędzi diagnostycznych (CAN Analyzer)
    • Doświadczenie w pracy z klientem - obsługa reklamacji w branży produkcyjnej

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet socjalny ( w tym prywatne ubezpieczenie medyczne, karty multisport)
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym

    Prosimy o załączanie CV w języku polskim i angielskim

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)