Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Drabpol Sp. jawna

Firma DRABPOL działa w szeroko pojętej branży elektroniczno-informatycznej na rynku transportu lądowo-lotniczo-morskiego.

Technik

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne, programowanie z zakresu PLC, HMI
  • opieka techniczna nad instalowanymi urządzeniami,
  • udział we wdrożeniach u klientów,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynier automatyk, programista
  • znajomość podstaw struktury programowania PLC,
  • znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim,
  • zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • poznanie najnowocześniejszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej,
  • niezbędne narzędzia do pracy i komunikacji,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Drabpol z siedzibą w Mykanowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się