Ta oferta pracy jest nieaktualna od 349 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drabpol Sp. jawna

    Firma DRABPOL działa w szeroko pojętej branży elektroniczno-informatycznej na rynku transportu lądowo-lotniczo-morskiego.

    Technik

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie techniczne, programowanie z zakresu PLC, HMI
    • opieka techniczna nad instalowanymi urządzeniami,
    • udział we wdrożeniach u klientów,
    • przygotowanie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne: inżynier automatyk, programista
    • znajomość podstaw struktury programowania PLC,
    • znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim,
    • zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • poznanie najnowocześniejszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej,
    • niezbędne narzędzia do pracy i komunikacji,
    • profesjonalny system szkoleń,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Drabpol z siedzibą w Mykanowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.