Ta oferta pracy jest nieaktualna od 842 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik dentystyczny

  • Hamburg, Frankfurt/Main, Mainz, Leipzig, Niemcy
  • Specjalista
  • 28.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mensys Polska skupia się na rekrutacji na specjalistyczne stanowiska na terenie Polski, Niemiec i Szwajcarii.

    Dla naszego Klienta, wiodącej firmy działającej w sektorze dentystycznym na terenie Niemiec, poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt/Main, Mainz, Leipzig

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i obróbka rożnego rodzaju protez dentystycznych, mostków, koron itp.
    • Wykonywanie wycisków zębnych

    Wymagania:

    • Zawód technika dentystycznego
    • Minimum czteroletnie doświadczenie w zawodzie przy przygotowywaniu i obróbce rożnego rodzaju protez dentystycznych (częściowych i całościowych), mostków, koron z metali szlachetnych i innych
    • Znajomość zagadnień protetyki
    • Doświadczenie w wykonywaniu wycisków zębnych
    • Doświadczenie w  ceramice zębowej
    • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

    Oferujemy:

    • Praca za granicą, na terenie Niemiec
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę po okresie próbnym
    • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na warunkach niemieckich
    • Praca na czas nieokreślony

    CV w języku niemieckim lub angielskim prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj znajdujący się poniżej.

    Zaznaczamy, że na wstępnym etapie selekcji będziemy mogli odpowiedzieć zakwalifikowanym kandydatom.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Sun Sun Sun Sun