Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik do spraw Pomiarów

SPINKO MOTO sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPINKO MOTO Sp. z o. o. wiodący producent oraz dostawca podzespołów samochodowych dla czołowych firm motoryzacyjnych, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie pomiarów przyrządów produkcyjnych i pomiarowych,
  • nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi,
  • pomiary wyrobów (wzory, półfabrykaty, wyroby gotowe),
  • programowanie maszyn pomiarowych i urządzeń kontrolnych,
  • przeprowadzanie badań pełnych wyrobów,
  • decyzje dotyczące procesów, wzorów i metod pomiarowych,
  • analiza zdolności Cm Cmk Cp Cpk,
  • analiza systemów pomiarowych MSA,
  • przygotowanie dokumentacji pomiarowej dla wzorów – analiza zgodności z wymaganiami klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie profilowe techniczne,
  • znajomość środków kontrolno-pomiarowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność interpretacji wyników pomiarowych,
  • znajomość metod statystycznych MSA i SPC,
  • podstawowa znajomość systemów zarządzania wg ISO 9001, TS 16949,
  • podstawowa znajomość norm związanych z dokumentacją techniczną ISO, ASME,
  • mile widziana umiejętność obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych Zeiss i Mitutoyo,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym)

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne długotrwałe zatrudnienie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • bogaty pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne