Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik do spraw testów i kalibracji urządzeń (K/M)

ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Postępowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, dbałość o bezpieczeństwo pracy.

  • Zobowiązanie do reagowania w przypadku potencjalnego i realnego zagrożenia lub postępowania niezgodnego z obowiązującymi regułami.

  • Zobowiązanie do ciągłej poprawy; ustawiczne podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych, umożliwiających wdrażanie, inicjowanie i formułowanie koncepcji innowacyjnych w ramach własnego działu bądź całej organizacji.

  • Postępowanie zgodnie z zasadami kodeksu Alchem Grupa Sp. z o.o.

  • Przestrzeganie procedur, zasad, instrukcji oraz dbałość o wysoką jakość produktów.

  • Wykonywanie poleceń przełożonego innych niż wynikające z opisu stanowiska, zgodnych z posiadanymi uprawnieniami.

  • Prace związane z realizacją bieżących potrzeb związanych z produkcją urządzeń.

  • Przeprowadzanie badań, kalibracji oraz przygotowanie i opracowanie wyników.

  • Współpraca z inżynierami w obszarach związanych z prowadzonymi pracami.

  • Terminowa i efektywna realizacja powierzonych projektów i zadań.

  • Analiza wykonywanych zadań pod kątem możliwych ulepszeń i optymalizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne, kierunki elektryczne, elektroniczne i elektromechaniczne.

  • Umiejętność obsługi systemów komputerowych w zakresie komunikacji, operacji na danych pomiarowych itp.

  • Zrozumienia działania i zachowania się co najmniej podstawowych obwodów elektrycznych.

  • Gotowość do realizacji zadań montażowych oraz serwisowych wymagających pracy fizycznej.

  • Umiejętność działania w zespole, i dbania o dobre w nim relacje.

  • Płynna znajomość języka polskiego oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Opis stanowiska

Technik do spraw testów i kalibracji urządzeń, wykonuje testy elementów elektrycznych oraz elektronicznych w produkowanych urządzeniach laboratoryjnych, dokonuje kalibracji według ustalonej procedury a także samodzielnie opracowuje wyniki i prowadzi komunikację związaną z powyższymi działaniami w zespole. Realizuje bieżące zadania związane z utrzymaniem i obsługą obszaru i sprzętu. Prowadzi obsługę serwisową posprzedażną w przypadku reklamacji związanych z jego obszarem działań.

Wiodący dystrybutor na rynku polskim renomowanych producentów mebli, aparatury laboratoryjnej oraz odczynników chemicznych.

Przewiń do profilu firmy