Oferta pracy

Technik dokumentacji lotniczej

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Walidowanie zapisów z obsługi bazowej liniowej i warsztatowej przy użyciu system AMOS I Airvault

  • Zapewnianie terminowego i dokładnego wprowadzania danych o zmianach i przeglądach podzespołów statku powietrznego

  • Zapewnienie poprawnego przyjęcia komponentu do systemu na podstawie dokumentacji dostarczonej wraz z nim.

  • Zapewnienie, że wszystkie dokumenty operatora są prawidłowo wypełnione (dla komponentów i statku powietrznego)

  • Aktualizacja i wprowadzanie danych dotyczących zapisów historycznych komponentów w systemie komputerowym oraz na metrykach komponentów o ograniczonej żywotności lub/i wymaganiem OH.

  • Przygotowywanie raportów dla klienta zawierających wymagane dane

  • Kontakt z klientami, operatorami i działami CAMO oraz przekazywanie informacji zwrotnych do odpowiednich osób odnośnie wymaganych poprawek w dokumentacji technicznej

  • Wsparcie i współpraca z wszystkimi działami H1P oraz CHC

  • Przechowywanie dokumentacji zdatności do lotu i obsługi technicznej

  • Kontrola nad Publikacjami technicznymi (Dane obsługowe oraz dyrektywy zdatności dla statków powietrznych, silników i komponentów).

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie lotnictwa lub innego technicznego kierunku

  • Doświadczenie lotnicze będzie dodatkowym atutem

  • Niezbędna jest biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i atencji na szczegóły

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia i przedstawiania kreatywnych propozycji rozwiązywania problemów

  • Zdolność do uczenia się szczegółowych procedur technicznych wymaganych na tym stanowisku

  • Umiejętności pracy w zespole i zdolności interpersonalne

  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy z klientem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • meals allowance

Technik dokumentacji lotniczej będzie odpowiedzialny za dokładną walidację i monitorowanie statków powietrznych i jego podzespołów w formie papierowej i elektronicznej zgodnie z procedurami i wymaganiami.

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

Przewiń do profilu firmy