Oferta pracy

Technik / Doradca techniczny: elewacje, tynki

Sto Sp.z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praktyczne demonstrowanie prawidłowej aplikacji naszych produktów na budowach

  • kontrola prawidłowego zastosowania systemów Sto na realizowanych budowach

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu technologii Sto

  • wsparcie techniczne dla klientów i pracowników

  • przygotowywanie próbek dla architektów i inwestorów

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się pacą budowlaną

  • min. 3-letnie praktyka w firmie wykonującej systemy elewacyjne lub tynki wewnętrzne, ewentualnie na podobnym stanowisku.

  • znajomość materiałów budowlanych

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • gotowość do podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy także do użytku prywatnego)

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych

  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia technologiczne

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku