Technik / Doradca Techniczny

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych, wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych oraz syntetycznych posadzek przemysłowych i dekoracyjnych, materiałów do napraw i ochrony antykorozyjnej betonu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Oferujemy

    • umowę o pracę
    • narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon komórkowy)
    • opiekę medyczną
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia technologiczne
    • miłą atmosferę pracy w zgranym Zespole

    Twoje zadania

    • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz szkoleń dla Klientów z zakresu technologii Sto
    • wsparcie techniczne w zakresie wiedzy o produktach dla Klientów i Pracowników
    • przygotowywanie wzorników i mock-upów dla Architektów i Inwestorów
    • praktyczne demonstracje prawidłowej aplikacji naszych produktów na inwestycji
    • kontrola prawidłowego zastosowania systemów Sto na realizowanych projektach

    Nasze oczekiwania

    • min. 5-letnie praktyka na podobnym stanowisku w firmie wykonującej systemy elewacyjne lub tynki wewnętrzne
    • znajomość produktów z zakresu chemii budowlanej
    • znajomość pakietu MS Office
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • łatwość w przekazywaniu wiedzy i nawiązywaniu kontaktów

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Sto Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.