Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Dostawca - Kierowca

RTV EURO AGD

5 0005 200 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru,

  • Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

  • Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,

  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,

  • Dostawa sprzętu RTV i AGD,

  • Przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,

  • Dbanie o dobre imię firmy,

  • Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,

  • Gotowość do pracy w systemie 10 i 12-godzinnym ,

  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Wykonywanie usług zgodnie z wyznaczonym standardem.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,

  • Atrakcyjny bonus do 3000zł brutto w programie poleceń pracowniczych,

  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy)

  • Klub rowerzysty, klub biegacza, konkursy dla pracowników i ich rodzin,

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Posiadasz doświadczenie jako Dostawca? Chciałbyś rozwijać się w dziedzinie Logistyki? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem . Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy