Logo Pracuj.pl

Technik Dostawca - Kierowca

SEMACOO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Dostawa sprzętu oraz urządzeń technicznych,
  • Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,
  • Gotowość do pracy w większym wymiarze czasowym,
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Wykonywanie usług zgodnie z wyznaczonym standardem.

Mile widziane

  • Zdolności manualne pozwalające wykonać proste podłączenie urządzenia,

To oferujemy

  • Dobra atmosfera w pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym,
  • Zapewnione narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów zdrowotnych i sportowych,
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

SEMACO to prężnie rozwijająca się firma na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń i rozwiązań dla branży odzieżowej, meblowej i tekstylnej. Istniejemy od września 1990 roku, a od września 1999 również jako producent i dystrybutor systemów komputerowych InvenTex CAD/CAM.

Z racji dynamicznej ekspansji, szukamy osoby do testów i zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania. Tworzymy oprogramowanie do zastosowań przemysłowych, pracujące na komputerach z systemem Windows.

Jeżeli potrafisz testować programy komputerowe, lubisz nowe technologie, pracę z oprogramowaniem, chcesz się rozwijać i tworzyć nowe rozwiązania- to mamy interesującą propozycję pracy.

Bardziej niż wieloletnie doświadczenie cenimy pomysłowość oraz chęć do pracy i uczenia się. Zależy nam na osobach z dużą charyzmą, energicznych, kreatywnych, działających z pasją.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.inventex.eu

Technik Dostawca - Kierowca, Kraków