Logo Pracuj.pl

Technik Dostawca

RTV EURO AGDO firmie

4 800
brutto / mies.
  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    09:00-19:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Dostawa sprzętu RTV i AGD,
  • Przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,
  • Dbanie o dobre imię firmy,
  • Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,
  • Gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinnym, średnio 4 dni w tygodniu,
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Wykonywanie usług zgodnie z wyznaczonym standardem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,
  • Atrakcyjny bonus do 3000zł brutto w programie poleceń pracowniczych,
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy)
  • Klub rowerzysty, klub biegacza, konkursy dla Pracowników i ich rodzin,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Posiadasz doświadczenie jako Dostawca? Chciałbyś rozwijać się w dziedzinie Logistyki? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem . Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Technik Dostawca, Olsztyn