Oferta pracy

Technik Drukarz

Colgate-Palmolive Manufacturing PolandO firmie

Colgate-Palmolive Manufacturing Poland

Al. Colgate 2

Świdnica

Technik DrukarzNumer ref.: Nr ref. TD/2020

Zadania:

  • obsługa maszyn drukarskich fleksograficznych, przezbrojenia, przygotowanie i rozliczenie produkcji;
  • prowadzenie drobnych napraw i regulacji maszyn z Obszaru Drukarni;
  • udział w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą maszyn i pomoc w naprawach;
  • czynny udział w procesach PM i AM;

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w renomowanej międzynarodowej firmie;
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Colgate-Palmolive w oparciu o umowę o pracę;
  • premię roczną;
  • programy premiujące frekwencję oraz staż pracy;
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny Medicover finansowane przez pracodawcę;
  • wsparcie aktywności sportowych (karta Multisport);
  • program akcji pracowniczych;
  • PPK z uwzględnieniem dodatkowej dopłaty ze strony pracodawcy;
  • firmową stołówkę – obiad za 1 zł;
  • sklepik z firmowymi produktami;
  • dopłatę do opieki stomatologicznej;
  • nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia;
  • Fundusz Socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne);

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe (poligraficzne będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenie w zawodzie drukarza;
  • umiejętność przeprowadzania konserwacji i drobnych napraw maszyn;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji w swoim obszarze;
  • umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się, dyspozycyjność;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli:

„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą w Świdnicy, Al.Colgate 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowania rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celach przyszłych rekrutacji. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku na adres e-mail: [email protected] Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w celu ochrony danych w przypadku, gdy jego dane osobowe są przetwarzane w sposób sprzeczny z prawem. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych przez okres niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, do czasu skorzystania z prawa do bycia zapomnianym. Administrator Danych Osobowych nie stosuje zautomatyzowanego systemu podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Pani/Pana CV pozostało w bazie danych Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą w Świdnicy, Al. Colgate 2, w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp.z o.o., z siedzibą w Świdnicy,
Al. Colgate 2 na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy