Oferta pracy

Technik ds. Czystości Technicznej

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz czystości technicznej

  • Kontrolę i nadzór nad czystością techniczną obszaru produkcyjnego

  • Przeprowadzanie audytów czystości na stanowiskach produkcyjnych

  • Kontrolę i nadzór nad czystością techniczną wyrobów i komponentów

  • Harmonogramowanie działań związanych z nadzorowaniem czystości technicznej

  • Tworzenie raportów z analiz czystości oraz z przeprowadzonych audytów

  • Tworzenie procedur i instrukcji związanych z szeroko pojętą czystością techniczną w zakładzie produkcji elektroniki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu chemicznym

  • Doświadczenie w pracy z czystością techniczną lub w laboratorium analitycznym

  • Znajomość j. angielsko na poziomie min. B2

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i normami

  • Umiejętność tworzenia raportów z badań i pomiarów

  • Kreatywność, innowacyjność, otwartość na zmiany, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość norm dot. czystości technicznej (ISO, VDA 19.1 i 19.2)

  • Znajomość metod analizy czystości technicznej

  • Umiejętność wdrażania i walidacji metod badawczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Płońska, Leszna, Kampinosu)

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień