Logo Pracuj.pl

Technik ds. dokumentacji energetycznej

ENERGA – OPERATOR S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie danych oraz archiwizowanie dokumentacji o majątku sieciowym sieci SN, nN i punktach przyłączenia w zakresie dystrybucji w Systemach Zarzadzania Majątkiem Sieciowym i dokumentacji papierowej,
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w zakresie sieci SN i nN,
  • Uzgadnianie projektów zagospodarowania terenu oraz dokonywanie uzgodnień branżowych w zakresie sieci SN i nN,
  • Analizowanie dokumentacji technicznej w zakresie rozpatrywania roszczeń klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowany profil elektryczny, elektroenergetyczny,
  • Znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie elektroenergetyki.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook),
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacyjne kategorii E i D

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.
  • Umowę o pracę.
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

ENERGA – OPERATOR S.A.

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Aktualne oferty pracodawcy
20/MK/2022

Technik ds. dokumentacji energetycznej, Toruń