Technik ds. dokumentacji technicznej w dziale utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie we wdrożeniu i rozwoju bazy danych w informatycznym systemie nadzoru nad parkiem maszynowym,

  • zbieranie i przechowywanie dokumentów (dane, projekty, specyfikacje) w bazie danych,

  • uczestniczenie w tworzeniu i zarządzaniu procesem zmiany informacji technicznej,

  • tworzenie instrukcji i procedur związanych z Preventive i Autonomus Maintenance,

  • aktualizacja procedur LOTO,

  • uzupełnianie danych systemowych dotyczących wykazów części zamiennych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziani studenci kierunków technicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość czytania ogólnej dokumentacji technicznej,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Lotus Notes).

Mile widziane

  • znajomość CAD.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w systemie 1-zmianowym,

  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy