Logo Pracuj.pl

Technik ds. informatyki

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników SGGW w codziennych problemach informatycznych
  • Bieżąca obsługa oraz rejestracja przychodzących zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych użytkowników w systemie wewnętrznym
  • Klasyfikowanie incydentów w ramach I linii wsparcia i ich przydział do odpowiednich osób
  • Analiza zgłoszeń oraz opracowywanie i dokumentowanie ich rozwiązań
  • Monitorowanie czasu rozwiązań przychodzących zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane kierunki informatyczne i techniczne
  • Znajomość metod organizacji funkcji Service Desk
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz sprzętu PC
  • Znajomość oprogramowania biurowego MS Office
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, dokładność i terminowość

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Stokłosy / Służew

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej lub pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.

Aktualne oferty pracodawcy
CI/2023/5/BKiPII

Technik ds. informatyki, Nowoursynowska 166, Ursynów, Warszawa